E-shop: Kancelarska-zidle.cz

Detail produktu na adrese: http://www.kancelarska-zidle.cz/kancelarske-zidle-a-kresla/ld-seating/kancelarska-zidle-laser-671sys/

Kancelářská židle Laser 671-SYS

Výrobce: LD Seating

Cena s DPH: 13 371 Kč

Cena bez DPH: 11 050 Kč

Kód zboží: LD-671-SYS

Doprava zdarma

Expedujeme do 21 dnů
Delší termín dodání z důvodu zakázkové výroby a vaší modifikace, nebo nutnosti doobjednat zvolenou konfiguraci u výrobce.

U vás nejpozději do 23.3. 2020
Tato lhůta je pouze nejzažší termín, kdy vám židle dorazí. V případě, že to stihneme dříve, ihned Vás o tom budeme informovat.


Minimální výška sedu: 40 cm
Maximální výška sedu: 51 cm
Minimální celková výška: 109 cm
Maximální celková výška: 120 cm
Šířka sedáku: 48 cm
Hloubka sedáku: 47 cm
Šířka celkem: 69 cm
Hmotnost: 19 kg
Nosnost: 130 kg
Stavitelnost sedáku: Ano - dle mechaniky
Stavitelnost opěráku: Ne
Stavitelnost bederní opory: Ano - stavitelná
Stavitelnost područek: Ano - stavitelné
Kolečka: Výběr z: Plastová, Pogumovaná
Kříž (podnož): Kovový
Mechanika: Synchronní
Aretace sedáku: Ano
Područky: Ano - možné dokoupit
Bederní opora: Ano - možné dokoupit
Záhlavník: Ne
Konfigurovatelná Barva: Výběr z: Černá, Modrá
Materiál potahu: Látka
Výrobce: LD Seating
Barva na hlavní fotce: Černá

Kancelářská židle českého výrobce LD Seating model Laser 671-SYS pro 24 hodinové provozy. Obsah základního provedení křesla: vysoký zádový opěrák, synchronní mechanika SYS-P s bočním nastavením tuhosti, plynový píst, hliníkový leštěný kříž, tvrdá (plastová) kolečka o průměru 60 mm na měkké podlahové krytiny (např. koberec),bez područek.

 

Popis produktu Laser 671-SYS:

 

Kolečka:

Židle osazena v základu plastovými kolečky o velikosti 60 mm, která jsou vhodná pouze na kobercové podlahy. V případě požadavku využití na podlahy typu lino, plovoucí, kachličky apod. (tvrdé podlahy), se doporučuje provedení židle s pogumovanými kolečky - viz konfigurátor.

 

Kříž:

Pětiramenný hliníkový leštěný kříž.  Velikost díry pro kolečka s čepem 11 mm a průměrem 60 mm.

 

Píst:

Píst židlový. Zdvih cca 10 cm.

 

Mechanika SYS:

Základní varinata SYS

Mechanika zajišťuje ideální ergonomii sezení. Synchronní pohyb opěradla a sedáku židle zabezpečuje správnou pozici uživatele. Mechaniku lze nastavit dle váhy uživatele bočním vrátkovým otočným ovladačem. Pravou pákou na mechanismu se ovládá výška sezení. Levou pákou se nastavuje synchronní pohyb opěradla nebo zablokování sklonu opěradla v 4 pozicích.

Varianta s horizontálním posuvem sedáku SYS + P

V případě volby mechaniky s posuvem sedáku, v konfigurátoru pod označením "SYP + P" bude křeslo osazeno mechanikou, která dále umoňuje nastavení hloubkového posuvu sedáku v horizontální poloze v rozsahu +/- 10 cm. Ocení zejména osoby vyššího vzrůstu.

Varianta s posuvem a náklonem sedáku SYS+PN

Stejný typ jako model SYS+P avšak navíc rozšířená o další nastavitelný modul "N", který navíc umožňuje nastasvení sklonu sedáku. V konfigurátoru pod označením "SYS + PN".

 

Čalounění: 

Židle je čalouněna ve vysoce odolné potahové látce 24/7+ s odolností v oděru 500.000 cyklů Martindale. Možnost výběru barvy - černá, modrá.

 

Područky:

Volitelné a dokoupitelné. V základním provedení bez loketních opěrek.

 

Doporučení prodejce: Kancelářská židle vhodná pro uživatele s výškou do 190 cm a hmotností uživatele do 130 Kg. Židle vhodná pro 24 hodinové sezení.

 

Dodání zboží: Židle je standardně dodávána v demontovaném stavu v kartónové krabici. Balení obsahuje kompletní spojovací materál včetně ilustračního návodu k montáži. V případě, že se na montáž necítíte, máte možnost si zvolit v konfigurátoru zaslání zboží již ve složeném stavu. Tato služba je však zpoplatněná a termín odeslání zboží se opozdí min. o 1 pracovní den z důvodu kompletace a expresního balení.

 

Časová náročnost složení židle: 5 minut - oproti jiným značkám u tohoto modelu při kompletaci po rozbalení nic nešroubujete. Pouze se komponenty nasadí do sebe dle přiloženého návodu.