E-shop: Kancelarska-zidle.cz

Detail produktu na adrese: http://www.kancelarska-zidle.cz/kancelarske-zidle-a-kresla/antares/kancelarske-kreslo-8150-vertika-pdh/

Kancelářské křeslo 8150 Vertika PDH

Výrobce: Antares

Cena s DPH: 7 290 Kč

Cena bez DPH: 6 025 Kč

Kód zboží: antares1850vertikapdh

Doprava zdarma

Expedujeme do 21 dnů
Delší termín dodání z důvodu zakázkové výroby a vaší modifikace, nebo nutnosti doobjednat zvolenou konfiguraci u výrobce.

U vás nejpozději do 17.3. 2020
Tato lhůta je pouze nejzažší termín, kdy vám židle dorazí. V případě, že to stihneme dříve, ihned Vás o tom budeme informovat.


Minimální výška sedu: 43 cm
Maximální výška sedu: 54 cm
Minimální celková výška: 125 cm
Maximální celková výška: 135 cm
Šířka sedáku: 55 cm
Hloubka sedáku: 49 cm
Šířka celkem: 64 cm
Hmotnost: 18 kg
Nosnost: 160 kg
Stavitelnost sedáku: Ne
Stavitelnost opěráku: Ne
Stavitelnost područek: Ano - stavitelné
Stavitelnost záhlavníku: Ne - integrovaný
Kolečka: Výběr z: Plastová, Pogumovaná
Kříž (podnož): Kovový
Mechanika: Synchronní
Aretace sedáku: Ano
Područky: Ano - v ceně
Bederní opora: Ne
Záhlavník: Ano - v ceně
Konfigurovatelná Barva: Výběr z: Béžová, Bílá, Černá, Hnědá, Červená, Zelená, Žlutá, Oranžová, Modrá, Růžová, Šedá, Fialová
Otěruvzdornost potahu: Výběr z: 90 001 až 120 000 cyklů, 10 000 až 30 000 cyklů, 30 001 až 60 000 cyklů, 120 001 až 150 000 cyklů
Materiál potahu: Výběr z: Koženka, Koženka, Látka, Látka, Látka, Látka, Látka, Látka, Látka, Vlna
Výrobce: Antares
Barva na hlavní fotce: Červená

Kancelářské křeslo značky Antares typ 8150 Vertika PDH V základním provedení obsahuje: kříž z leštěného hliníku, čalounění v látce MIKO, SKAI, BALI, BONDAI nebo Lluvia, černý plynový píst, vysoký opěrák, synchronní mechanismus, hlavová opěrka, včetně područek.

 

Křeslo vychází z modelové řady Vertika, které je dodává ve 3 typech provedení.Křeslo 8150 Vertika - střední opěrák

Křeslo 8100 Vertika - vysoký opěrák

Křeslo 8150 Vertika PDH - vysoký opěrák + hlavová opěrka


Popis produktu 8150 Vertika PDH:


Kolečka:

Křeslo osazeno v základu kobercovnými kolečky o velikosti 65 mm. Pogumované 65 mm na tvrdé podlahy typu lamino, plovoucí, teraso či jiné zvolíte v konfigurátoru.

 

Kříž:

Pětiramenný hliníkový leštěný kříž v zálkadním provedení. Velikost díry pro kolečka s čepem 11 mm.

 

Pístnice:

Standardní píst židlový černý dvojitý konus. Zdvih 10 cm.

 

Čalounění:

Volitelné čalounění v různých barevných provedeních látky dle Vašich požavků. Barevné kombinace ve zvoleném typu látky jsou samozřejmě možné a můžete mít tedy např. černý sedák a modrý opěrák apod. Různé barvy však můžete volit vždy pouze od jednoho typu látky.

 

Mechanika Synchronní:

Mechanika umožňující závislé naklápění sedáku a opěráku. U sedáku v rozmezí 1-10 stuňů, u opěráku v rozmezí 90-110 stupňů. Horizontální posuv sedáku v rozasahu cca 10 cm. Možnost aterace houpání v 5 polohách. Nastavování odporu naklápění opěráku v závislosti na hmotnosti uživatele. Antišokový systém zajišťující zabránění samovolného navrácení opěráku při odjištění funkce naklápění.

 

Zádová opěrka:

Vysoká zádová opěrka vhodná i pro uživatele s výškou nad 190 cm, včetně hlavové opěrky (pevná).

 

Područky:

Nastavitelné součástí produktu již vzákladním provedení a to typ AR 40 - Výškově nastavitelné područky s měkkou dotykovou plochou. Lze nastavit úhel dotykové plochy a její posunutí vpřed a vzad.

Doporučení prodejce:

Kancelářské křeslo vhodné pro uživatele s výškou 130 - 190 cm a hmotností uživatele do 160 Kg. Kancelářská židle vhodná pro celodenní sezení.

 

Pozor: Subjektivní hodnocení našeho odborníka.

V případě, že uvažujete o využití kancelářské židle ke každodennímu až 8 hodinovému sezení, je toto křeslo jistě dobrá volba. Případně můžete volit přímo z nabídky křesel ergonomických ZDE . Více infomací o ergonomii a správném dynamickém sezení naleznete v článku zde .

 

Dodání zboží:

Křeslo je standartně dodáváno v demontovaném stavu v kartónové krabici o hmotnosti cca 23 Kg. Balení obsahuje kompletní spojovací materál včetně ilustračního návodu k montáži. V případě, že se na montáž necítíte, máte možnost si zvolit v konfigurátoru zaslání zboží již ve složeném stavu. Tato služa je však zpoplatněná a termín odeslání zboží se opozdí min. o 1 pracovní den z důvodu kompletace a expresního balení.

 

Časová náročnost složení židle: 15 minut


Základní popis křesla 8100 Vertika:

Vysoký opěrák, synchronní mechanismus s nastavením síly protiváhy, aluminiová leštěná báze, kolečka Ø 65 mm, područky s měkkou dotykovou plochou a aluminiovým profilem (nastavitené do výšky, šířky, úhlu a hloubky), nosnost 160 kg.

Technické informace

nosnost 160 kg
celková výška 120-130 cm
hloubka sedáku 49 cm
výška sedáku 43-54 cm
šířka 64 cm
balení karton
objem 0,477 m3
hmotnost (v Kg) 17.7000
kusů v balení 1