E-mail: info@kancelarska-zidle.cz
Telefon: +420 774 449 410

Kancelářské židle Sedia - Kancelářské křeslo H-8462 L-1 červené

Nacházíte se zde: Domovská stránka / Kancelářské křeslo / Kancelářské křeslo Sedia / Kancelářské křeslo H-8462 L-1 červené  
Kancelářské křeslo H-8462 L-1 červené
Výrobce: Sedia
Objednací kód: sediakresloh8462l1cervene
Dostupnost:
Expedujeme do 7 dnů
Sleva: již započtena
Záruka:24 měsíců
Doprava:
zdarma
Cena s DPH: 2834 Kč
Cena bez DPH: 2342 Kč
počet kusů
Vlastní provedení
nakonfiguruji si židli sám
Přejete-li si poskládat vlastní židli v konfigurátoru a zvolit si barvu či druh čalounění, koleček, loketních opěrek apod., použijte dále konfigurátor.
Základní provedení
Kancelářské křeslo značky Sedia typ H-8462 L-1 červená. Nylonový kříž v barevném provedení champagne, plastová kolečka na kobercové podlahy, plynový píst, středně vysoký opěrák, kyvná mechanika, včetně nylonových loketních opěrek v barvě champagne s čalouněním v barvě křesla.


Provedení na zobrazení:

Kolečka: základní plastová na kobercové podlahy.


POZOR: V případě, že si přejete zvolit určitý typ koleček, je nutno toto zvolit v konfigurátoru níže. Objednáte-li model v základním provedení, bude doručen model se základním typem na kobercové podlahy.

počet kusů

Popis produktu

Kancelářské křeslo značky Sedia typ H-8462 L-1 červená. Nylonový kříž v barevném provedení champagne, plastová kolečka na kobercové podlahy, plynový píst, středně vysoký opěrák, kyvná mechanika, včetně nylonových loketních opěrek v barvě champagne s čalouněním v barvě křesla.

Provedení na zobrazení:
Kolečka: základní plastová na kobercové podlahy.

POZOR: V případě, že si přejete zvolit určitý typ koleček, je nutno toto zvolit v konfigurátoru níže. Objednáte-li model v základním provedení, bude doručen model se základním typem na kobercové podlahy.

 

Popis produktu:

Kolečka:
Křeslo osazeno kolečky o velikosti 50 mm, která jsou vhodná pouze pro kobercové podlahy. V případě, že plánujete využití této kancelářské židle na tvrdé podlaze (plovoucí, kachličky, teraso apod.), doporučujeme dokoupení pogumovaných koleček pogumované (zvolíte v konfigurátoru). Plastová kolečka 50 mm součástí produktu. Ocelový čep o průměru 11.
Kříž:
Pětiramenný plastový kříž v barvě champagne s černými koncovkami proti odření.
Pístnice:
Standardní píst židlový černý bez konusu. Zdvih 10 cm.
Čalounění:
Syntetická kůže (koženka). Sedák, zádová opěrka a područky v červené barvě. V případě požadavku na jiné barevné provedení můžete stejný model zakoupit také v barvě krémové a černé .

barevneprovedeni

Rozdíl mezi variantami křesel v barevném provedení červené, krémové a černé. U červeného a krémového křesla se mění pouze barva čalounění. U černého křesla je navíc nylonový kříž a nylonové područky v barvě stříbrné.

Mechanika kyvná:
Mechanika, která umožňuje nezávislé nastavení výšky sedu pákou umístěnou v prahé části mechaniky. Současně nastavujete zvolenou výšku sedu. Dále máte dále možnost vlastního nastavení tuhosti houpání, dle hmotnosti uživatele. Centrálním šroubem umísteným ve spodní části mechaniky přitahováním (pro těžší uživatele) a uvolňováním pro lehčí uživatele, nastavíte sílu odporu zádové opěrky a jejího tlaku na Vaše záda.
Područky:
Součásti produktu, loketní nylonové opěrky v barvě champagne potažené syntetickou kůží v barvě křesla. Uchycení opěrek na zádové opěrce a sedáku.
Zádová opěrka + sedák:
Sedák i zádová opěrka je tvořena ergonomickým sedákem a opěrákem, takže při sednutí Vás křeslo krásně obejme a jak posed tak opěrní je velice komfortní.

Doporučení prodejce:

Kancelářské křeslo vhodné pro uživatele s výškou 130 - 190 cm a hmotností uživatele do 120 Kg. Kanclářská židle vhodná pro domácí kancelář. Vhodná pro příležitostné sezení u PC.

Pozor: Subjektivní hodnocení našeho odborníka.
V případě, že uvažujete o využití kancelářské židle ke každodennímu až 8 hodinovému sezení, doporučujeme raději volit modely, kde je dbán větší důraz na ergonomii sezení. Například volit přímo z nabídky křesel ergonomických ZDE .

Dodání zboží:
Křeslo je standartně dodáváno v demontovaném stavu v kartónové krabici o hmotnosti cca 20 Kg. Balení obsahuje kompletní spojovací materál včetně ilustračního návodu k montáži. V případě, že se na montáž necítíte, máte možnost si zvolit v konfigurátoru zaslání zboží již ve složeném stavu. Tato služa je však zpoplatněná a termín odeslání zboží se opozdí min. o 1 pracovní den z důvodu kompletace a expresního balení.

Časová náročnost složení židle: 10 minut

Popis výrobce:
Kancelářské křeslo s houpacím mechanismem s aretací v základní poloze. Křeslo je potažené PU kůží v barvách červená, černá nebo krémová. Součástí křesla jsou plastové područky potažené PÚ kůži v barvě křesla, plastový kříž s plastovými kolečky na koberec a plynový píst. Tuhost houpání lze regulovat pomoci šroubu umístěného pod sedadlem. Područky a kříž v barvě plastu champagne.

 

Kompletní nabídka křesel značky Sedia zde

Parametry produktu

Minimální výška sedu: 46 cm
Maximální výška sedu: 55 cm
Minimální celková výška: 113 cm
Maximální celková výška: 122 cm
Šířka sedáku: 51 cm
Hloubka sedáku: 50 cm
Hmotnost: 15 kg
Nosnost: 120 kg

Naše hodnocení produktu

Cena:
85%
Kvalita:
85%
Ergonomie:
85%
Pohodlnost sezení:
95%
Celkové hodnocení:
87%
Aktuální konfigurace
2834 Kč Kancelářské křeslo
H-8462 L-1 červené
ks
Konfigurátor - Kolečka a kluzáky
Kolečko 50mm/11mm černé
Základní kolečko černé plastové na měkké typy druhy povrchů podlah (koberce, lina, atd.) Průměr kolečka 50 mm a průměr čepu 11 mm. Cena je uváděná za balení. Tzn. 5 ks.
0 Kč
kolecko zakladni plast.jpg
vyber
Kolečko 50mm/11mm pogumované
Základní kolečko černé pogumované (univerzální) na všechny druhy povrchů podlah. Průměr kolečka 50 mm a průměr čepu 11 mm. Cena je uváděná za balení. Tzn. 5 ks.
182 Kč
kolecko pogumovane.jpg
vyber

Nápověda

zdravé sezenímechanikajak si vybrat židliLátky a čalouněníManuály a technické listy

Diskuze k produktu

V této diskusi zatím nejsou žádné příspěvky.

Přidat příspěvek do diskuse

Prosím vyplňte aspoň údaje s hvězdičkou

Celkem zboží: 0 ks
Celkem bez DPH: 0 Kč
Celkem s DPH: 0 Kč
Celkem s DPH: 0 €


NODE MORAVA s.r.o.
Telefon: 774 449 410

Bc. David Nosek - specialista
ICQ: 245-006-104
Skype: albunda2006
Telefon: 774 449 410

29-01-2014 | Nové kancelářské židle značky Mayer. Kompletní nabídka zde .
20-11-2013 | Zařazení nové nábytkové řady typu ALTRO .
01-10-2013 | Do nabídky zařazeno nové produkty značky Alba. Konferenční , židle i křesla.
13-08-2013 | Propojení eshopu do sociální sítě FACEBOOK
29-03-2013 | Rozšíření nabídky špičkového českého výrobce značky Prowork .

Jaký termín dodání zboží je pro Vás dostačující od doby objednání?

14 dní

 

26.1 %

7 dní

 

23.6 %

3-5 dní

 

24.4 %

48 hodín

 

25.8 %

celkem hlasů: 4078

Dozvěděli jste se o Nás?

Z internetu

 

39.6 %

Na doporučení

 

29.2 %

Z jiného zdroje

 

31.2 %

celkem hlasů: 4914

Kontakty

  • NODE MORAVA s.r.o.
  • Náměstí T.G.Masaryka 943
  • 735 81 Bohumín

Novinky emailem